על הסטודיו

סדנה לצורפות
סדנה לצורפות
קורס אמייל
צורפות שיעורים פרטיים
קורס צורפות
לימודי עיצוב תכשיטים

בית ספר לצורפות – אורנית בר-נס
בשנת 2009 פתחתי את סטודיו הצורפות הפרטי שלי ואבזרתי אותו במיטב כלי העבודה הדרושים ליצירת תכשיטים. בסטודיו זה, המשמש גם כבית ספר לצורפות ונמצא בגבעתיים, רח’ רמב”ם 1, אני מלמדת צורפות בשיטת הוראה יחודית שפיתחתי לאורך השנים. במהלך השיעורים אני חולקת עם תלמידותי את הידע והמיומנויות הרבים שרכשתי בתחומים: צורפות ועיצוב
התכשיטים.


לימודי צורפות באוירה מקצועית ואיכפתית
האהבה והתשוקה שלי לצורפות מדבקות, ומועברות בצורה מקצועית, קפדנית, יצירתית, סבלנית ואיכפתית. האוירה נעימה ואינטימית, ומכיוון שהשיעורים הפרטיים מועברים במסגרת סדנה של עד שתי תלמידות, הדגש ותשומת הלב הינם על התאמת קצב הלימוד לקצב ההתקדמות והיכולות הטכניות של כל תלמידה ותלמידה. בדרך זו הצורפת המתחילה מגיעה לרמה הגבוהה ביותר, תוך דגשים על הנושאים המעניינים אותה בתחומי הצורפות השונים.


אין צורך בניסיון קודם!
ביכולתי לקחת את הרצון שלך ללמוד צורפות ועיצוב תכשיטים, ללא קשר לניסיון שיש או אין לך, ולגבש אותו בצורה רגישה ומדודה לכדי התנסות חוויתית, חיובית ובעיקר כיפית, אשר במהלכה תרכשי לך מיומנויות שימושיות של צורפת. התרגילים השונים אותם תבצעי בהנחייתי והדרכתי הצמודה, יובילו לתוצרים מוחשיים שיהוו מושא לגאווה רבה ועונג צרוף, לך, לאוהבייך ולאהובייך.


>>לימודי צורפות למתחילים – לחצי כאן למידע נוסף
>>למידע נוסף אודות אורנית בר-נס (לחצו כאן)