אודות אורנית

לימודי צורפות אורנית בר-נס

שמי אורנית בר-נס, צורפת, מעצבת ובעלת סטודיו אורנית בר-נס ללימודי צורפות ועיצוב תכשיטים.

את לימודיי הצורפות התחלתי עוד בהיותי חיילת במסגרת שיעורים פרטיים אצל צורף. זו הייתה אהבה ממבט ראשון, וכבר מהשיעור הראשון נוצר החיבור העמוק שלי למתכות. בשנת 1998 נרשמתי ללימודי צורפות ועיצוב תכשיטים במכללת אומנית שבתל-אביב, שם למדתי כשלוש שנים ורכשתי ידע ונסיון טכני נרחב בעבודות הצורפות השונות. עם סיום לימודי עברתי לגור בהולנד למשך שנתיים.

בעת שהותי בהולנד לימדתי צורפות במסגרת לימודי החוץ של האוניברסיטה החופשית של אמסטרדם. זו היתה חוויה נהדרת ומעשירה, ובהתנסות זו גיליתי אהבה נוספת והיא ההוראה בכלל, והוראת צורפות בפרט.הצורך להעמיק את הידע בתחום עיצוב התכשיטים החזיר אותי ארצה ובשנת 2003 התחלתי את לימודי במכללת שנקר במחלקה לעיצוב תכשיטים. לימודים אלה פיתחו אותי ואת יכולותי, כיוצרת וכמעצבת .

את לימודי סיימתי בהצטיינות ופרוייקט הגמר שלי זכה במקום הראשון, בקטגורית עיצוב תכשיטים, בתערוכת מעצבי העתיד 08 של קהילת המעצבים הישראלית.

עם סיום לימודי התקבלתי לחברת גולדפיין בע”מ כמעצבת ומודליסטית של תכשיטי יוקרה. במקביל לעבודתי כמעצבת תכשיטים, לימדתי צורפות ועיצוב תכשיטים במספר מקומות, בניהם במכללת שנקר במחלקה לעיצוב תכשיטים.

>>לימודי צורפות למתחילים – לחצו כאן למידע אודות הקורס
>>המלצות של לקוחות – לחצו כאן לקריאה